Müşteri Hizmetleri: 0850 885 2 628
Email: info@nbtilac.com.tr
Müşteri Hizmetleri: 0850 885 2 628
Email: info@nbtilac.com.tr

Hammaddelerimiz
ve İş Ortaklarımız

Özel Kapsül Teknolojilerimiz

Hammaddelerimiz ve İş Ortaklarımız

Özel Kapsül Teknolojilerimiz

onay

Takviyelerimizde Pestisit, Solvent, GDO, Alerjen, Gluten, Ağır Metal, Kaplama, Koruyucu, Nişasta, Şeker bulunmamaktadır.

helal

Takviyelerimizde kullanılan hayvansal kaynaklı bileşenlerin tümü helal sertifikasına sahiptir.

vegan

Balık yağı ve Vitamin D3 (Koyun yününden elde edildiği için) içeren takviyelerimiz dışındaki tüm kapsüllerimiz vegan kullanıma uygundur.

Selenium SeLECT®
Amerika merkezli Sabinsa firmasının patentli selenyum takviyesidir. L-metionin formda olmasıyla yüksek biyoyararlanım sağlar. Nbtlife LifeGuard’da yer almaktadır.
DRcaps®
Kapsülün midede çözünmesini önleyen aside dirençli özel yapısı sayesinde, kapsülün içeriğinde bulunan etken maddeler bağırsakta salınır. DRcaps® kapsülleri tadı ve kokuyu maskeler.
Licaps
Katkı maddesi ve koruyucu içermeyen Licaps® sızdırmaz kapsül, hızlı salınım sergiler; tadı ve kokuyu maskeler aynı zamanda içeriğindeki etken maddenin hava temasını ortadan kaldırıp okside olmasını önler. Likit yapıdaki hammaddeler için özel geliştirilmiş bir kapsül teknolojisidir.
Vcaps Plus
Farklı pH seviyelerinde hızlı ve kolay çözünür, gıda bileşenlerinden etkilenmeyen katkı maddesi içermeyen tamamen bitkisel kapsüldür. Düşük nem hassasiyeti nedeniyle raf ömrü yüksektir.
Vcaps
Vcaps® kapsülleri, ısı ve neme dayanıklı GDO, koruyucu, gluten, nişasta içermeyen ilk nesil vejetaryen kapsüllerdir.
Duocap
Duocap™ Kapsül içinde kapsül teknolojisiyle, hammaddelerin birbiriyle karışmasını önler. Dış kapsül ve iç kapsül ayrı fazlarda çözünür. Dış kapsül Oceancaps patentlidir ve balık jelatininden üretilmiştir. Kapsülde bulunan azot kabarcığı ile oksitlenmeyi önler. Kesinlikle sızdırmaz özelliğiyle hava ve nem geçirmez.
Plantcaps
Doğal olarak fermente edilen tapyokadan yapılan Plantcaps® kapsülleri glüten, koruyucu, GDO, nişasta içermeyen ve hava ile teması bulunmayan vegan kapsüldür. Özellikle ağızda dağılan kapsüllerimizde bu teknoloji kullanılmıştır.
Magnesia
Almanya merkezli Dünya’nın en saygın, yüksek kaliteli mineral tedarikçilerinden biridir. Nbtlife Magnezyum ve Nbtlife Magsi’de kullanılmaktadır.
Jungbunzlauer
İsviçre merkezli Dünya’nın önde gelen mineral tedarikçilerindendir. Nbtlife Magnezyum ve Nbtlife Magsi’de kullanılmaktadır.
Ferrer
İspanya merkezli Ferrer, en önde gelen ilaç şirketlerindendir. Patentli B12 vitamini, Türkiye’de sadece Nbtlife Mix12 ve Nbtlife HC12’de kullanılmaktadır.
Mecobal Active
İspanya merkezli Ferrer firmasının patentli aktif Vitamin B12 (metilkobalamin) formudur. Nbtlife Methyllife, Folidays ve Gynopol’de bulunmaktadır.
Quartefolıc
İtalya merkezli Gnosis firmasının patentli aktif folik asit (metilfolat) formudur. 5-metiltetrahidrofolat glukozamin tuzu olarak yer alan 4. Nesil aktif folik asittir. Folidays, Nbtlife Methyllife, Gynopol’de bulunmaktadır.
Pureway
Yağ metabolitleriyle bağlı molekül yapısı ile hızlı emilime ve yüksek antioksidan kapasiteye sahip, Amerika menşeili C Vitaminidir. Diğer formlara kıyasla daha hızlı emilir ve vücutta %233 daha fazla kalır.
LipoCellTech
Hollanda merkezli LipocellTech, dünya çapındaki en iyi toz lipozomal tedarikçisidir. Lipopure C’deki Lipozomal C Vitamini tedarikçisidir. Sıvı lipozomallere göre tat sorunu yoktur, soğuk zincir gerektirmez.
K2Vital
Norveç merkezli Kappa Bioscience firması K2 (MK 7) vitamininin yenilikçi lideri ve ilk tedarikçisidir. Mikroenkapsüle formda K2 Vitamini ile stabilliğini uzun süre korur ve yüksek biyoyararlanım sunar.
Q10 Vital
Slovenya merkezli Valens firmasının patentli aktif Koenzim Q10 formudur. Hem suda hem yağda çözünebilen Koenzim Q10 olması dolayısıyla klasik Koenzim Q10’lara göre 4 kat fazla biyoyararlanıma sahiptir. Nbtlife Fulllife’da bulunmaktadır.
Quali-D
Dünya’nın en büyük D vitamini üreticilerinden olan DSM firmasının patentli D Vitaminidir. Yüksek biyoyayarlanım ve stabiliteye sahiptir. Nbtlife Fulllife’da yer almaktadır.
DuraBeet
Avusturya merkezli AGRANA firmasının %100 bitki bazlı, doğal, GDO içermeyen şeker pancarı pekmezinden elde edilmiş yüksek kaliteli patentli betainidir. Nbtlife Methyllife’da bulunmaktadır.
NaRLA
Amerika merkezli GeroNova Research firmasının patentli alfa lipoik asit takviyesidir. Yapısında bulunan Na tuzu sayesinde kararlı molekül haline gelen R-Alfa Lipoik asit, diğer alfa lipoik asitlere kıyasla 21 kat daha fazla biyoyararlanım sağlar. Nbtlife NaRLA’da bulunmaktadır.
Phospho Complex
Fransa merkezli “Gnosis by Lesaffre” firmasının patentli, biyoyararlanımı 3,5 kat yüksek Silybin ve Fosfatidilkolin kompleksidir. Nbtlife Berliv’de yer almaktadır.
phytoBilayer
İtalya merkezli LaBiotre firmasının markalı lipozomal teknolojisidir. Nbtlife Berliv içeriğindeki berberin, normal berberine göre 5 kat fazla biyoyararlanımını sağlar.
QuerceFit
İtalya merkezli Indena firmasının patentli kuersetin formudur. Toz lipozomal kapsül teknolojisine sahip olmasıyla yüksek biyoyararlanım sağlanır. Nbtlife Lipozomal Kuersetin’de bulunmaktadır.
L-OptiZinc
Lonza firmasının patentli çinko formudur. L-OptiZinc , L-metionin formunda çinko ile eşsiz bir mineral şelattır. L-OptiZinc , diğer çinko formlarına göre daha iyi emilir ve plazma seviyelerinde daha hızlı yükselir. Nbtlife Betacats, Nbtlife LifeGuard ve Gynopol’de yer almaktadır.
Beneo
Belçika merkezli Beneo Instute firmasının patentli prebiyotik lif takviyesidir. Hindiba kökünden elde edilen yüksek kalitede inülin ve fruktooligosakkarit içeren tamamen doğal, bitkisel, GDO içermeyen prebiyotik lif takviyesi, Duobalance Pre takviyesinin hammaddesidir.
Lallemand
Kanada merkezli, Dünya’nın en büyük probiyotik tedarikçilerinden biri olan Lallemand Türkiye’de Duobalance Mood probiyotik takviyesinin hammadde kaynağıdır.
CHR Hansen
Danimarka merkezli 40000 ‘den fazla mikrobiyal suş üretimini sağlayan global probiyotik tedarikçilerinden biridir. Türkiye’de Duobalance Bv probiyotik takviyesinin hammadde tedarikçisidir.