İş Ortaklarımız

Chr. Hansen

DuoBalanceBV adlı ürünümüzün içeriğini oluşturan Lactobacillus Rhamnosus GR-1 ve Lactobacillus Reuteri RC-14 suşlarının üreticisi olan Chr. Hansen, önde gelen küresel bir biyobilim şirketidir. Üretkenliği geliştirerek, gıda ve sağlık alanında küresel zorlukları ele alan doğal yenilikçi çözümler sunmaktadırlar. Zengin çeşitli gıdalar, şekerlemeler, içecekler, diyet takviyeleri ve hatta hayvan yemi ve bitki koruma için kültürler, enzimler, probiyotikler ve doğal renkler geliştirip üretmektedir. Ürün çeşitliliği 30.000'den fazla mikrobiyal suşa dayanmaktadır - bunları “iyi bakteriler” olarak adlandırmaktadırlar. Çözüm çalışmaları, gıda üreticilerinin daha az katkı ile daha fazla ürün üretmelerini sağlarken, aynı zamanda kimyasalların ve diğer sentetik katkı maddelerinin kullanımını da azaltmaktadır - bu da ürünlerini günümüz dünyasında son derece önemli hale getirmektedir. Ortaklara - ve sonuç olarak, dünya çapında son tüketicilere - 140 yıldan fazla bir süredir değer katmaktadır. Doğal malzemeleri içeren ürünlerini her gün 1 milyardan fazla insan tüketmektedir.

Gnosis

Folidays adlı ürünümüzün içeriğinde yer alan yeni jenerasyon aktif folik asit (Quatrefolic) in üreticisi olan Gnosis, hem oral hem de enjekte edilebilir kullanım için mikrobiyal türevli biyofarmasötik üretiminde 25 yıldan fazla deneyime sahiptir. Tescilli teknolojisi ve sofistike bilgi birikimiyle bugün, beslenme, kozmetik, kişisel bakım, endüstriyel biyoteknoloji ve ilaç endüstrileri için aktif ve yıllardır müşterilerine fonksiyonel bileşenlerin lider üreticisidir ve geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Tescilli ürünlerine ait sağlam bir Ar-Ge merkezi ile cGMP tarafından onaylanan iki Avrupa üretim tesisi arasındaki işbirliği sayesinde yüksek kalite standartları sağlanır ve garanti edilir.

Capsugel

Tüm ürünlerimizde kullandığımız kapsül formlarını tedarik ettiğimiz Capsugel - şimdi bir Lonza şirketi – biyofarmasötik, tüketici sağlığı ve beslenme endüstrileri için çok çeşitli yenilikçi dozaj formları tasarlar, geliştirir ve üretir. Bilim, mühendislik, formülasyon ve kapsül uzmanlığının benzersiz birleşimi, müşterilerinin biyo-ilaç ve tüketici sağlığı ve beslenme ürünlerinin biyoyararlılığını, hedeflenen dağıtımını ve genel performansını optimize etmelerini sağlar. Müşterilerinin gelişen ihtiyaçları ile uyumlu, hastalara ve tüketicilere fayda sağlayan yeni, yüksek kaliteli ve özelleştirilmiş çözümler üretmek için 100'den fazla ülkede 4.000'den fazla müşteriyle ortak çalışmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübe, güvenilirlik ve örnek bir deneyim sunmak için esneklik ve müşterileri için katma değer yaratma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Patentli ve patent korumalı teknolojileri, kapsamlı formülasyon bilgisi, kapsül polimer bilimindeki rakipsiz uzmanlığı, ürün tasarım yetenekleri, müşterilerinin hedef ürün profillerini ve ticari hedeflerini karşılamasına yardımcı olurken, aynı zamanda hızlı tasarım ve geliştirmeye olanak tanır. Farklı dağıtım yöntemlerini hedef alan farklılaşmış kapsüller, sıvılar, granüller / tozlar, peletler ve tabletler dahil olmak üzere geniş çapta dozaj formları mevcuttu
YUKARI