nbtlife Vitamin C

nbtlife Vitamin C İçeriğindeki patentli Vitamin C formu PUREWAY-C'de askorbik asit çeşitli lipid metabolitleri (bitkisel kaynaklardan elde edilen yağlar) ve bioflavonoidler (antioksidanlar) ile birleştirilmiştir. Bu özelliği ile diğer c vitamini formlarına (Ester-C, calcium ascorbate, ascorbic acid, sodium ascorbate) göre daha hızlı emilime ve daha yüksek biyoyararlanıma sahiptir.

İçerik

  • İçindekiler: L-askorbik asit (Vitamin C), Bitkisel Bazlı Kapsül (HPMC)
  • (Hidroksi Propil Metil Selüloz), Turunçgil Bioflavonoidleri.
  • Kapsül Adedi: 30 Kapsül
  • Hammadde Menşei: Amerika Birleşik Devletleri

Kullanım

  • Günde1 kapsül bir miktar su ile alınması önerilir. Bu takviye edici gıda 11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur.

Açıklama

  • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.

Detaylı Açıklama

nbtlife Vitamin C'nin içeriğindeki PUREWAY-C patent başvurusu yapılmış özel üretim teknolojisi ile bütün Vitamin-C formları içerisinde (Ester-C, calcium ascorbate, ascorbic acid, sodium ascorbate vs) en yüksek biyoyararlılık, hızlı absorbsiyon ve diğer formlara kıyasla % 233 daha fazla vücutta kalma süresine sahiptir. *PureWay-C ™️içerdiğindeki turunçgil bioflavonoid’ler sayesinde askorbik asidin vücut içerisinde okside olmasını engeller. *PureWay-C ™️ içerdiği yağ asitleri aracılığıyla askorbik asidin hücrelere daha hızlı ve güvenli bir şekilde girmesini sağlar; bağırsak emilimini ve C vitamininin doku dağılımını arttırır. İçerdiği yağ asitleri hücresel alım kinetiklerini arttırarak askorbik asit taşıyıcısı görevi görür. *PureWay-C ™️ % 100 doğal, vegan, non-GMO, kosher, halal, allergen free sertifikalarına sahiptir ve GRAS onaylı bir üründür.

Bileşen Adı Miktar/1 Kapsül Miktar/2 Kapsül %BRD *
Vitamin C (L-askorbik asit) 500 mg 1000 mg 1250
Turunçgil Bioflavonoidleri 27 mg 54 mg ----

%BRD *: Beslenme Referans Değeri

YUKARI