Hakkımızda

NBTİLAÇ 17 Ağustos 2012 yılında farklı firmalarda GMP standartlarına uygun fason üretimler gerçekleştirerek pediatri, jinekoloji ve OTC alanında ürünler pazara vererek “Sağlık doğamızda var” sloganı ile faaliyete başlamıştır. Her zaman doğaya ve insana saygı duymuş, doğadan aldığını insanlığın faydasına sunmayı amaç edinmiş bir kuruluştur. Firmamız tarafından marka sahibi olduğumuz ürünlerin her biri yüksek standartlarda GMP (İyi üretim uygulamaları) kurallarına uygun bir şekilde üretilmektedir. Özellikle jinekoloji ve pediatri branşlarında inovatif ürünleri pazara vererek büyümek, temel hedeflerimiz arasındadır.

MİSYON

Çalışanlarımızla birlikte tüm engelleri aşmak için çalışmak. İşimize coşku duyarak, doğru olanı yapmak için çalışmak. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek için çalışmak. Tüm paydaşlarımız ile en iyi iş sonuçları için çalışmak.

VİZYON

Sağlık alanındaki gelişmeleri yakından takip edip, yenilikçi ürünleri, yüksek standartlarda üreterek, Türk tıbbının hizmetine sunan, milli gelire ve istihdama katkı sağlayan, kendi iş alanında lider firma olmaktır.

YUKARI